صفحه اصلی سبد خرید0 لیست علاقه مندی0 اسکرول بالا
تصویر جلوه شناور تصویر

معرفی سپهر انرژی

انرژی خورشیدی منبعی بیکران از انرژی پاک و بدون آلایندگی، رایگان و دردسترس همکان می باشد با استفاده از این انرژی مصرف سوخت های فسیلی کاهش چشمگیری داشته است. انرژی امن با نگهداری و استفاده آسان.انرژی خورشیدی را میتوان در سیستم های متحرک و یا در مکان های دوردست و با مسیرهای صعب العبور به راحتی به کار برد. شرکت سپهر انرژی دارای 5 سال سابقه و تجربه ارزشمند در زمینه ی مشاوره، طراحی،اجرا و پشتبانی نیروگاه های خورشیدی و همچنین ساخت و تامین تجهیرات خورشیدی با بهره گیری از دانش طراحی علمی و بکارگیری نیروهای متخصص و آموزش دیده، علاوه بر رضایتمندی مشتریان همواره تلاش بر توسعه انرژی های تجدید پذیر با محوریت حفاظت و حراست از محیط زیست و انرژی های پاک را دارد.

مشاوره و طراحی نیروگاه خورشیدی

مشاوره و طراحی نیروگاه خورشیدی یکی از خدماتی است که شرکتهای متخصص در این حوزه به مشتریان خود ارائه میدهند. این خدمات شامل بررسی امکانسنجی فنی و اقتصادی، تهیه طرح توجیهی، اخذ مجوزها و قراردادها، طراحی سیستم برق خورشیدی، انتخاب تکنولوژی مناسب، تامین تجهیزات و نصب و راهاندازی نیروگاه میشود. هدف از این خدمات این است که به سرمایهگذاران کمک کنند تا با استفاده بهینه از منابع خورشیدی، نیروگاههای کارآمد و مقرون به صرفهای را احداث کنند.

Epc نیروگاه خورشیدی

EPC مخفف Engineering, Procurement and Construction است که به معنی مهندسی، تهیه و ساخت یک پروژه است. در این نوع قرارداد، یک شرکت یا گروه شرکتهای EPC Contractor مسئول انجام کلیه فعالیتهای مربوط به طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راهاندازی یک پروژه مانند نیروگاه خورشیدی است. این شرکت یا گروه شرکتها با دریافت هزینه ثابت و زمان مشخص از سرمایهگذار یا کارفرما، پروژه را با استانداردهای مورد نظر و با کیفیت مناسب تحویل میدهند. در این نوع قرارداد، ریسک اجرای پروژه بر عهده EPC Contractor است و سرمایهگذار یا کارفرما فقط نظارت بر پروژه را دارد.

تامین تجهیزات نیروگاه خورشیدی

تامین تجهیزات نیروگاه خورشیدی یکی از مراحل مهم در احداث یک نیروگاه برق خورشیدی است. این تجهیزات شامل پنلهای خورشیدی، اینورترها، شارژکنترلرها، باتریها، سازههای پنلهای خورشیدی، کابلها، کانکتورها، فیوزها و سایر لوازم جانبی هستند. این تجهیزات باید با استانداردهای فنی و کیفی مناسب و با توجه به نوع و ظرفیت نیروگاه انتخاب و تامین شوند. همچنین باید با قیمت مناسب و بازدهی بالا باشند. برای تامین تجهیزات نیروگاه خورشیدی، میتوانید از شرکتهای متخصص و معتبر در این زمینه استفاده کنید. این شرکتها میتوانند به شما در انتخاب بهترین تجهیزات با توجه به نیاز و بودجه شما کمک کنند. همچنین میتوانند خدمات نصب و راهاندازی و پشتیبانی را نیز به شما ارائه دهند.

راه اندازی و نصب انواع تجهیزات خورشیدی در ایران با سپهر انرژی

سپهر انرژی، انتخاب هوشمندانه برای آینده سبز...

چه چیزی ما را متمایز می سازد؟

-تامین انرژی تجدیدپذیر و پاک با کاهش هزینهها و آلودگیهای زیست محیطی

– استفاده از برندهای معتبر و با کیفیت در تولید و نصب پنلهای خورشیدی با گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب

-افزایش بازده و کارایی سیستم خورشیدی با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و روشهای نصب مناسب

-توانایی گسترش سریع و آسان سیستم خورشیدی با توجه به نیازها و بودجه مشتریان

-کسب درآمد از فروش برق اضافی تولید شده توسط پنلهای خورشیدی به شبکه عمومی

بشنوید از مشتریان سپهر انرژی